جمعه 22 تير 1403 | Friday 12 July 2024
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - پیام تبریک دکتر آزادی به مناسبت دوازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی.

 

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام بر مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی که 11 اسفند ماه با حضور چشمگیر خود در شعب اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،شکوه جاودانه از اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند و برگ زرینی دیگر بر افتخارات این سرزمین کهن خلق نموده اند.

عزم راسخ و مشارکت پر شعور شما در جشن ملی انتخابات ،سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی که با جنگ روانی از هرترفندی برای کاهش مشارکت حضور مردم در انتخابات استفاده نموده اند مایوس ساخت.

اینجانب ضمن تبریک این حماسه بزرگ و قدردانی از گام های استوار، عزم راسخ و قلب های مملو از شور و شوق شرکت کنندگان در این انتخابات از درگاه خداوند منان،عزت و اقتدار و پایندگی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ،رهبری معظم (مدظله العالی) ، و ملت بصیر ایران اسلامی را خواستارم.

در پایان ضمن تبریک به نمایندگان محترم جناب آقای مهندس رمضانعلی سنگدوینی و آقای عبدالغفور امان زاده به این دونفربه عنوان نماینده مردم شهرستان گرگان و آق قلا و دیگر منتخبان ملت در استان گلستان و کشورمان ایران عزیز ،که توسط مردم در مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند؛ آرزومندم با تعامل و همدلی در کنار دیگر خدمتگزاران مردم در دولت ،شاهد پیشرفت شهرستان گرگان وآق قلا و کشور عزیزمان باشیم.انشاالله.

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

کدپستی       :  4916174595

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick