پنجشنبه 20 مرداد 1401 | Thursday 11 August 2022
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بازرگانی و توليدی مرجان کار - نماد: کمرجان (ذکمرجان)

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده  

 


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 1400/06/02 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس بلوار نلسون ماندلا -خيابان شهيد طاهري - نبش ايثار سوم پلاک 2 سالن اجتماعات طبقه همکف شرکت گروه مديريت سرمايه گذاري اميد برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
 

 
توضیحات:
مزيد استحضار با عنايت به ابلاغيه شماره 31/104 مورخ 20/12/1398 ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و ابلاغيه شماره 050/440/ب/98 مورخ 26/12/1398 سازمان بورس و اوراق بهادار در راستاي رعايت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم، تا اطلاع ثانوي برگزاري مجامع عمومي شرکت ها با حضور حداکثر 15 سهامدار حقيقي و حقوقي مقدور بوده که بر اين اساس ضمن تشکر از همراهي سهامداران محترم، خواهشمند است مساعدت لازم را با عدم حضور فيزيکي در محل برگزاري مجمع مبذول نمايند.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
از کليه سهامداران محترم و نمايندگان قانوني آنان درخواست مي گردد ،جهت اخذ برگ ورود به جلسه ، يک ساعت قبل از برگزاري مجمع با ارائه کارت شناسايي معتبر به محل برگزاري مجمع مراجعه فرمايند.


لینک خبر در سامانه کدال

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

 

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick