يكشنبه 3 مهر 1401 | Sunday 25 September 2022
شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار - طرح های توسعه شرکت مرجان کار

طرح های توسعه اجرا شده
در اواخر سال ۱۳۹۰ خط جدید تولید آجر سفالی با توان تولید روزانه ۶۰۰۰۰ قالب تیغه ۱۰ راه اندازی گردید. راه اندازی این خط تولید موجب به کارگیری سرمایه های راکد شرکت از قبیل کوره هوفمن و سوله قدیمی شرکت گردیده است.
خط تولید خرپای فلزی و تیرچه صنعتی نیز در همین سال راه اندازی گردید. توان تولید سالانه این کارخانه بالغ بر ۲ میلیون متر خرپا و حدود ۷۰۰ هزار متر تیرچه است
خرپای فلزی:یکی از شیوه های ساخت و ساز استفاده از سقفهای مجوف است که از یک سری تیرچه های پیش ساخته بتنی یا فلزی تشکیل شده که بین آنها با بلوکهای سفالی یا بتنی یا پلی استایرن و… پر می شود. تیرچه ها نقش عضو اصلی باربر و بلوکها نقش پرکننده را ایفا می نمایند. بارهای مرده و زنده وارد برسقف توسط تیرچه ها به تیرهای حمال و ستونها یا دیوارهای باربر منتقل می گردد.
خرپای فلزی تیرچه شامل دو رشته میلگرد در قسمت پایین و یک رشته میلگرد در قسمت بالاست که توسط میلگردهای مارپیچی از طریق اتصال نقطه جوش طبق مراحل ذیل به هم متصل می شوند.

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

 

استان گلستان، گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان گنبد، جاده نصرآباد، نرسیده به روستای باغ گلبن، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۶۶۰

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۴۶۰

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۵

info@marjankarco.ir

 

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick