شنبه 3 آبان 1399 | Saturday 24 October 2020
شرکت تولیدی و بازرگانی مرجان کار

 

شرکت تولیدی و بازرگانی مرجان کار - بدون دسته بندی

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در تاریخ هجدهم مردادماه در هیئت پذیرش فرابورس ایران در بخش “ساخت سایر محصولات کانی غیر فلزی” گروه و طبقه “ساخت کالای سیمانی، بتنی و گچی” با کد “۰۱-۹۵-۲۶” با نماد “کمرجان” پذیرفته شده و سهام آن برای اولین بار در تاریخ ششم مهرماه ۱۳۸۸ مورد معامله قرار گرفته است.

طرح های توسعه اجرا شده
در اواخر سال ۱۳۹۰ خط جدید تولید آجر سفالی با توان تولید روزانه ۶۰۰۰۰ قالب تیغه ۱۰ راه اندازی گردید. راه اندازی این خط تولید موجب به کارگیری سرمایه های راکد شرکت از قبیل کوره هوفمن و سوله قدیمی شرکت گردیده است.
خط تولید خرپای فلزی و تیرچه صنعتی نیز در همین سال راه اندازی گردید. توان تولید سالانه این کارخانه بالغ بر ۲ میلیون متر خرپا و حدود ۷۰۰ هزار متر تیرچه است
خرپای فلزی:یکی از شیوه های ساخت و ساز استفاده از سقفهای مجوف است که از یک سری تیرچه های پیش ساخته بتنی یا فلزی تشکیل شده که بین آنها با بلوکهای سفالی یا بتنی یا پلی استایرن و… پر می شود. تیرچه ها نقش عضو اصلی باربر و بلوکها نقش پرکننده را ایفا می نمایند. بارهای مرده و زنده وارد برسقف توسط تیرچه ها به تیرهای حمال و ستونها یا دیوارهای باربر منتقل می گردد.
خرپای فلزی تیرچه شامل دو رشته میلگرد در قسمت پایین و یک رشته میلگرد در قسمت بالاست که توسط میلگردهای مارپیچی از طریق اتصال نقطه جوش طبق مراحل ذیل به هم متصل می شوند.

نسخه آزمایشی وب سایت جدید شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار راه اندازی گردید.

 

از مزایای ویژه خط تولید آجر شرکت مرجان کار، پخت خشت با استفاده از کوره تونلی است که از جدیدترین فناوریهای روز دنیا است. کاربرد این نوع کوره شرایط پخت یکسانی برای همه طبقات خشت فراهم کرده و موجب یکنواختی در رنگ و استحکام محصول نهایی می شود. ضمن این که مصرف گاز کوره تونلی نسبت به کوره های هوفمن بسیار کمتر، و بهره وری انرژی و در نتیجه سوددهی تولید بسیار بیشتر از شرکتهایی می باشد که از کوره های هوفمن استفاده می کنند که این خود امتیاز بسیار مهمی در طی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها محسوب می شود.

تاریخچه

شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در بیستم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ با نام مرجان کار با مسئولیت  محدود با سرمایه دو میلیون ریال با موضوع واردات و صادرات و فروش کالاهای مجاز توسط بخش خصوصی تاسیس و تحت شماره ۴۰۰۸۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید .در سال ۱۳۶۲موافقت اصولی تاسیس کارخانه آجر و بلوک سفالی با ظرفیت سالانه ۱۸ میلیون قالب بلوک سقفی ،از وزارت صنایع اخذ گردید.

 

درباره ما

شرکت مرجان کار از تواناترین و بزرگترین واحدهای تولیدی فعال در صنعت ساختمان و تولیدکننده آجر سفال است که سهم عمده ای از بازار گلستان و مازندران را در اختیار دارد. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با بکارگیری کوره تونلی کاملاً خودکار و دستگاههای پیشرفته تولید خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۸ در هیات پذیرش فرابورس ایران پذیرفته شد.

آدرس

دفتر مرکزی:

گرگان، خیابان شهید بهشتی روبروی خیابان گرگانجدید طبقه فوقانی بانک ملت

 

کارخانه:

گرگان، کیلومتر ۴ جاده گرگان-گنبد، روستای نصرآباد

ارتباط با ما

 واحد فروش :  ۰۱۷۳۲۱۶۴۵۲۷

sales@marjankarco.ir

حسابداری  :  ۰۱۷۳۲۲۶۶۰۰۲

acc@marjankarco.ir

امور سهام  :  ۰۱۷۳۲۲۴۵۴۷۱

bourse@marjankarco.ir

دورنگار       :  ۰۱۷۳۲۲۶۶۰۰۱

info@marjankarco.ir

 

پیاده سازی و پشتیبانی رایان کلیک

Template Design:RayanClick